fbpx

Вітаємо! Ви отримаєте в подарунок до альбому набір карток для фотосесій малюка на відповідній альбому мові і плакат-таблицю з прикорму!

Всього 399 грн за все!

*Додатково обкладинку можна зробити іменною (ім'я дитини, дата народження, час, вага та зріст). Ця послуга коштує +60 грн і потребує мінімального завдатку (від 100 грн).

год
хв
сек

УВАГА! Україномовні альбоми закінчуються! Станом на 14.01 . кожного кольору лишилось не більше 5 штук!
Новий тираж уже у виробництві, очікуємо готові альбоми до кінця січня. Будемо робити все можливе, щоб це сталося якнайскоріше! Оформлюйте, будь-ласка, замовлення, можливо заберете останній альбом, або зарезервуєте собі альбом з нового тиражу. Якщо Вам на подарунок, то можемо запропонувати подарункові сертифікати в нашому магазині і молоді батьки самі оберуть, що їм більше до вподоби, якого кольору і якою мовою. 🙂
Дякуємо за розуміння і просимо вибачення за незручності.

Будь-ласка, зверніть увагу:

Неіменні альбоми можемо відправити наложкою без завдатку в день замовлення!

Іменні альбоми беремо в роботу лише після внесення мінімального завдатку (від 100 грн до 100% на розсуд клієнта). Залишок суми відправимо наложкою Новою поштою.

Для виготовлення іменного альбому необхідно 3-5 РОБОЧИХ днів.

Залишились питання? Наш номер: (097) 563-32-32 (Viber, Telegram)

Додатково звертаємо увагу: доставка оплачується покупцем, згідно тарифів перевізника.

Будь який товар на нашому сайті доступний до оплати картою Є-підтримка. Для цього необхідно обрати товари на сайті і оформити замовлення через кошик, вибрати спосіб оплати Liqpay і розплатитись картою Є-підтримка.