1000 грн єПідтримки і 10 способів їх використання

01.02.2022 Откл Автор: Memorik

Маємо Вас привітати! Ви вакциновані! Ви захищені! Ви оформили картку і отримали на неї кошти по програмі єПідтримка! Куди ж тепер їх витратити?

Законом заборонено знімати кошти з цієї картки або перераховувати на інші карти. Також нею не розрахуватись у супермаркеті за продукти, не оплатити комуналку і не придбати дитині іграшку. А що ж можна? Список доволі простий і щоб його зрозуміти слід розглянути що це за програма і кого саме вона має «підтримувати»?

Під час найжорсткіших карантинів багато підприємств не мали змоги працювати зовсім, залишившись у катастрофічній безвиході: відкритись забороняв закон, а оренду приміщень, заробітну плату працівникам і податки ніхто не відміняв! Давайте пригадаємо кому було заборонено працювати зовсім? Спортивним і тренажерним залам, кінотеатрам, театрам, не проводились ніякі концерти, виставки, публічні заходи, не працювали авіа та залізниця, а із магазинів дозволялось працювати тільки продуктовим, господарським і аптекам. Кафе та ресторани могли працювати хоча б «на виніс» або на доставку. Тренажерний зал додому не запросиш! Саме тому, була ініційована програма підтримки бізнесу, який залишився на грані вимирання, програма єПідтримка.

Ми вже розібрались, що з неї не можна переводити кошти на іншу картку або знімати готівку. Нею треба обов’язково розплатитись на платіжному терміналі або через сайт (через кошик). Що саме можна придбати карткою єПідтримка?

 1. Абонемент до тренажерного залу. Проблема лише в тім, що тренажерні зали, в більшості, продають лише річні абонементи, які коштують більше тисячі, а отже доведеться доплачувати ще 3-4 тисячі зверху. Проте, чому ні? Така суттєва знижка у цілу тисячу виходить.
 2. Спортивні секції, танцювальні студії і таке інше. Якщо така секція працює офіційно і має POS-термінал, то проблем з оплатою не повинно бути.
 3. Кінотеатри. На вході в кіно можна придбати все необхідне: білети, попкорн і напій і за все розрахуватися єПідтримкою. Єдина проблема, останнім часом багато нарікань від громадян, що кінотеатри на радощах різко підвищили ціни.
 4. Театри. Обов’язково сходіть, якщо ще ні разу не були! Хіба це не привід? А якщо були, то тим паче знаєте які емоції дарує жива гра акторів на сцені. Тільки знову ж таки, не забувайте, про правила поводження в закритому людному приміщені під час пандемії.
 5. Музеї. Можливо саме час сходити в музей і дізнатись чогось нового?
 6. Концертні заходи, різні вистави, наприклад, цирк. Тисячі з є-підтримки якраз вистачить на найдешевші квитки для родини. Якщо ж брати більш хороші місця, то доведеться використати картки єПідтримка обох батьків, щоб сходити на виставу в цирк родині з двома дітьми.
 7. Книжкові крамниці. Це єдине з усього вищезгаданого списку, що є не послугою, а товаром! Тому саме книжки зараз на першому місці по витратах з карток єПідтримка. Книжку можна перечитувати декілька разів і вона у вас збережеться на довгі роки.
 8. Залізничні та авіаквитки. Тільки перед поїздкою переконайтесь чи вже не в червоній зоні та область куди прямуєте.
 9. Особам, старшим 60-ти років тепер можна використати картку єПідтримка в аптеках, але виключно на лікарські та рецептурні засоби. Тобто, придбати мінеральну водичку, тонометр, засоби гігієни або вітаміни не вийде! Тільки ліки!

До речі, ми маємо десятий спосіб використання картки єПідтримка. Хоча, він «десятий» лише умовно, оскільки відноситься до книжкової продукції, але це не просто книжка, а унікальна книжка, яку напишуть батьки власноруч для своєї дитини. Це буде найкраща книжка малюка, яку будуть переглядати багато разів і на протязі багатьох років, яку передадуть у спадок і точно ніколи не продадуть і не викинуть! Здогадались про що йдеться?

В нашому магазині можна придбати будь-який альбом-книгу з анкетою для малюка за програмою єПідтримка. Від 46 ілюстрованих художником сторінок, надрукованих у видавництві згідно всіх норм та стандартів якості, офіційно зареєстровані у книжковій палаті. Кожний альбом помістить по 115 фотографій, вони детально продумані, в них нічого не упущено і є всі-всі найважливіші події з життя дитини. До вашої уваги два головних види:

 1. Перший альбом малюка. Найбільш детальний перший рік по місяцям на 46 сторінках;
 2. Альбом дитинства. Від 1 до 6 років, все дитинство в одному альбомі! Перші друзі, перша гра в сніжки, всі дні народження, поїздки, подорожі, улюблені заняття, садок і навіть перші дні школи!

Тому, якщо маєте дитину до 6 років, або маєте родичів чи друзів, кому сподобається такий подарунок або дитина скоро народиться, ласкаво просимо до нашого магазину! Придбати карткою єПідтримка можна все, що є в нашому асортименті! Всі альбоми ідуть з подарунковими аксесуарами, можна додати персоналізацію на обкладинку (ім’я, дату народження, час, вагу та зріст), можна додати карки по місяцям, таблицю з прикорму, спеціальні куточки для приклеювання фотографій, фарби для відбитків ручок та ніжок, подарункові коробку або дерев’яний бебібокс для зберігання «маминих» скарбів. І це буде найкращий і найцінніший подарунок на довгі-довгі роки!

Доречі, ще ми не згадали, що гроші на картці єПідтримка мають «строк придатності», а отже «згорять» за 4 місяці від дня зарахування. Але якщо Ви ще в очікуванні дитини, або тільки плануєте, або вважаєте таку ідею подарунку чудовою, але поки ще не вирішили кому подарувати, пропонуємо скористатись пропозицією подарункового сертифікату від нашого магазину, який має строк придатності аж до 2024 року!

Вдалих покупок!